redakcja Kontakt
O nas
   

        FMS jest organizacją mającą na celu zjednoczenie młodych ludzi o poglądach lewicowych w dążeniu do wspólnych celów. Organizacja nasza skupia tysiące członków w całym kraju, działających w zarządzie krajowym, kołach wojewódzkich, powiatowych oraz miejskich. W całym kraju Federacja Młodych Socjaldemokratów podjęła współpracę z SLD, cały czas jednak pozostając organizacją niezależną.

Działamy, aby:

  • Promować i wcielać w życie wartości socjaldemokratyczne, w tym w szczególności tolerancję, wolność, równość, demokrację
  • Promować i wspierać udział ludzi młodym w życiu politycznym, społecznym, ekonomicznym
  • Wyrażać głośno potrzeby i pragnienia młodego pokolenia w polityce, życiu społecznym
  • Kształtować społeczeństwo obywatelskie

 Jesteśmy tymi, którzy budują nowoczesną lewicę, bez obciążeń historycznych, bez spoglądania w przeszłość. Jesteśmy za głęboką integracją europejską. Tylko Polska nowoczesna, innowacyjna i integrująca się z Europą ma szanse na trwały rozwój.


Aktualności
O nas
Władze
Statut
Cele
Galeria
Linki
Kontakt

Być może istnieją czasy lepsze ... ale te są nasze... Radomsko jest naszym domem, miastem, w którym mieszkali nasi przodkowie i będą mieszkać nasze dzieci. Tak się stało, ze w obecnym czasie wielu naszych przyjaciół wyjechało stad, aby w innym kraju szukać dla siebie lepszego jutra. Nie chcemy, aby tak było. Chcemy, aby Radomsko zyskało nowych inwestorów, nowe miejsca pracy. Chcemy, aby Radomsko stało się miastem szans i godnego życia dla przyszłych pokoleń.


Strony internetowe www.wbiznes.com